Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Web Tasarım


Sizi dijital platfomlarda başarı ile tanıtan, markanıza güç ve itibar kazandıran, kurallarına uygun formatlarda hazırlanmış bir web sayfanız olsun istermisiniz ?detay
ofis image

Marka Tescil

İşimiz, gücümüz marka yaratmak. Markalarımız ile büyümek için kimi zaman ciddi oranlara varan reklam bütçelerinin yanında, manevi olarak da çalışmalar yapıyoruz. Kimi zaman geceleri uykusuz kalıyoruz. İşte tüm bunları korumak için markanızı tescil ettiriyoruz.

detay

Sosyal Medya


Günümüzde sosyal medyanın gücü tartışılmaz bir gerçek. Peki markanız sosyal medyanın neresinde ? Markanızı sosyal medya ile bilinilirliğini artılmak ve gücünüze güç katmak için alanında uzman ekibimiz yardıma hazır !


detay

İçerik Yönetimi

Müşterileriniz sizi güncel görmek ister !
Peki sizin buna ayıracak vaktiniz veya teknik alt yapınız var mı ?
Cevabınız Hayır ise, işe başlamadan önce editör arkadaşlarımızın size soracağı birkaç soru var


detay

Google SEO

Kendi Sektörünüzde zirvede olmak için yapılması gereken şeyi biliyoruz."SEO" Google arama motorunda üst sıralarda yer alan site, sahibine itibar ve para kazandırıyor. Zirvede rezarvasyonunuzu yaptırmak için bekliyoruz. Hııı unutmadan zirveler soğuk olur üstünüze birşeyler almayı unutmayın !

detay

Kurumsal Kimlik

Rekabette bende varım diyebilmek için markanızın biraz imaja ihtiyacı var. Katıldığınız toplantı, seminer yada farklı ortamlarda markanızın duruşunu güçlendirmek için ihtiyacınız olan şey bir kartvizt, logo tasarımı veya bir katalog olabilir. Gelin bunu beraber belirleyelim

detay

Hizmetlerimiz Hakkında daha detaylı bilgi almak için

Telefon: ( 0312 ) 230 56 61 Email: info@orionajans.com.tr